بالاترین سطح استاندارد و کیفیت خدمات در زمینه مراقبت بالینی

هم دم محجوب ایرانیان، دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران به شماره 221724-3

به هم دم خوش آمدید

مراقبت، نگهداری و پرستاری از افراد مختلف، از بزرگترین و پراهمیت ترین نیازمندی های عصر حاضر در سرتاسر دنیاست.

ساعات فعالیت

به فراخور نیازمندی ها و خواسته ها، در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته پاسخگوی نیاز شما هستیم

 • 1630 - 0800
 • بیست و چهار ساعت شبانه روز

با ما در تماس باشید

 • همش استرس داشتم که نکنه منم کرونا گرفته باشم ؟ ما یک خانواده 7 نفره هستیم که مدت طولانی ای هست خودمون رو قرنطینه کردیم، اما سه هفته پیش مجبور شدم تا بانک برم و ازدحام بود؛ بیشتر از خودم، نگران بابا و مامان بودم که بیماری زمینه ای هم دارن؛ از یه طرف هم میترسیدم که به آزمایشگاه مراجعه کنیم، آخه اونجا هم خیلی شلوغه؛ هم دم، برامون نمونه گیر اعزام کرد و فرداش بهمون اعلام کردن که همه اعضاء خانواده مون سلامت هستیم، ممنونیم ازتون.
  لاله شیرازی
 • مادر و پدر من سن و سال بالایی دارن و دچار مشکلات زیادی هستند، هیچکدوم از ما بچه ها، نمیتونیم تمام وقت پیش اونها باشیم، شرکت هم دم، واقعا یک هم دم واقعی برای پدر و مادر من بوده و بهترین نیروها رو برامون محیا کرده، حالا وقتی سفر میرم و چند روز نیستم، خیالم راحته که بهترین مراقبت ازشون انجام میشه.
  اعظم فاضلی
 • مادر ما، سن و سالی ازشون گذشته و خودشون به تنهایی نمی تونن کارهاشون رو انجام بدن؛ از طرفی با ما بچه هاش هم تعارف داره و نمی ذاره همیشه کنارش بمونیم یا بیاد خونه ی ماها بمونه، شرکت هم دم، تونست یک مراقب عالی برای ما در نظر بگیره که با مادرمون دوست بشه و همراهش باشه؛ هم مراقبت کنه و هم تو انجام کارهاش کنارش باشه، دائما بتونیم باهاش تلفنی در تماس باشیم و مراقب سلامت مادرمون باشه. سفر هم میرن با هم و حسابی حال دل همه ما بهتره !
 • در یک ماه گذشته، به شدت درگیر کرونا بودیم، برای تامین تجهیزات به مشکل خورده بودیم تا اینکه در جستجوی گوگل، همدم رو پیدا کردیم، تجهیزات کاملا بروز، ضدعفونی شده به همراه کارشناس و آموزش کامل ارائه کردن؛ خداروشکر خیلی بهتریم و کرونا رو داریم پشت سر میذاریم.
  محمد
تماس فوری
کمک نیاز دارید؟ با ما در تماس باشید