پوکی استخوان در سالمندان- خدمات پرستاری همدم
۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
تزریق آمپول رمدسیویر با حضور پزشک درمنزل و مانیتورینگ بیمار

تزریق آمپول رمدسیویر در منزل به دو حالت تزریق توسط پرستاران همدم و یا تزریق توسط پرستاران همدم و  با حضور پزشک و تحت نظارت پرستار مجرب همدم و با کنترل دقیق و مانیتورینگ مناسب انجام میشود .داروی رمدسیویر یک داروی ضد ویروس از خانواده انالوگ های نوکلئوزید است این دارو توسط پزشک متخصص تجویز میگردد. و معمولا  در تزریق اول 200 mg به بیمار طی 2 ساعت تزریق گردیده و دوز های بعدی 100mg  تزریق و  5 دوز کلا در طی 5 روز انجام میشود. بیماران در طی زمان تزریق باید تحت کنترل باشند و در طول درمان با این دارو بیمار از نظر عوارض کلیوی و کبدی و متابولیک چک شده و آزمایشات لازم از بیمار به عمل آید تا در صورت تغییر در انزیمهای کبدی و یا کراتینین  و قند بیمار حتما به  پزشک معالج  اطلاع داده شود .تزریق داروی رمدسیویر در منزل برای بیماران کرونایی میتواند کمکی به بیماران بوده و همچنین کاهش بار کاری برای مراکز درمانی را داشته باشد.

رمدسیویر یک داروی ضد ویروس است که از آن برای درمان بیماری کرونا استفاده می شود، برای همین بسیاری از پزشکان تزریق این دارو را به بیماران کرونایی تجویز می کنند.

برای تزریق رمدسیویر در منزل خود میتوانید همین حالا با ما از طریق پیام رسان انتهای صفحه و یا کلیک بر روی همین لینک ارتباط بگیرید. پرستاران حرفه ای همدم آماده هستند تا در کوتاه ترین زمان در منزل شما حاضر شوند.

رمدسیویر چیست؟

رمدسیویر (remdesivir)، یک داروی ضد ویروس می باشد که اولین بار برای درمان هپاتیت سی و پس از آن برای ویروس ابولا استفاده گردید. در نوامبر سال 2020، این دارو برای درمان موارد خاصی از بیماران کووید 19، مجوز مصرف اضطراری گرفت. اگرچه هم اکنون مطالعات محدودی در خصوص ایمنی و اثربخشی این دارو وجود دارد، اما درمطالعات بالینی مشخص شده که این دارو دوره درمان را کوتاه و احتمال بستری را نیز کاهش می دهد.

در مطالعه­ای که توسط محققان موسسه ملی آلرژی و بیماری­های عفونی وزارت بهداشت آمریکا انجام شد، مشخص شد که این دارو نه تنها به بهبود وضعیت بیماران کرونایی کمک می کند، بلکه می تواند مانع بروز عوارض شدید این بیماری شود.

با توجه به حساسیت بالا و خطرات احتمالی، این دارو حتما باید پس از تجویز پزشک و توسط یک پرستار ماهر تزریق شود. شما میتوانید از خدمات پزشک و پرستار در منزل همدم استفاده کنید تا در امن ترین حالت ممکن روند درمان را طی کنید

تماس فوری
کمک نیاز دارید؟ با ما در تماس باشید