مزایای ویزیت دکتر در منزل برای بیماران کدامند؟ (۲)

در ادامه مقاله شماره یک تحت همین عنوان، در این متن به ذکر برخی دیگر از مزایای ویزیت دکتر در منزل برای بیماران می پردازیم. همانطور که در مقاله قبلی ما خواندید، نبود اتاق انتظار و فراهم کردن راحتی بیمار از جمله فواید استفاده از خدمات ویزیت دکتر در منزل هستند. برای اطلاع از سایر مزایای این نوع سرویس درمانی در این متن با ما همراه باشید.

مزایای ویزیت دکتر در منزل

۳- با انتخاب خدمات ویزیت دکتر در منزل می توانید پول بیشتری پس انداز کنید

وقتی خدمات ویزیت دکتر در منزل را انتخاب می کنید می توانید در هزینه ویزیت های غیر ضروری اورژانس پس انداز کنید. اگر شما هم مانند اکثر مردم باشید، ممکن است به هنگام دچار شدن به یک بیماری با وحشت به یک مرکز فوریت های پزشکی یا کلینیک شبانه روزی مراجعه کنید، توجه داشته باشید که با انتخاب دریافت خدمات درمان در منزل تا حد زیادی می توانید در هزینه های درمانی خود صرفه جویی کنید.

با این انتخاب شما از خدمات پزشکانی استفاده خواهید کرد که در ۳۶۵ روز سال و در هر ساعتی از شبانه روز به خانه شما می آیند و می تواند درد و نگرانی شما از بیماری خود یا عزیزانتان را بدون توجه به ساعت خاصی از روز کاهش دهند و به طور بالقوه موجب پس انداز در هزینه های درمان شما شوند. به عنوان یک نکته مثبت اضافی در این مورد، با ویزیت دکتر در منزل می توانید به جای گذراندن وقت خود در اتاق انتظار بیمارستان ها و کلینیک های شبانه روزی، شب را در راحتی منزل خود استراحت کنید.

در دهه های گذشته کاهش ارائه خدمات درمانی در خانه تقاضا برای اورژانس های محلی را افزایش داد؛ از آنجا که بیماران تا دیر وقت نمی توانستند به پزشکان خود دسترسی پیدا کنند، استفاده از خدمات اورژانس را آغاز کردند. سیل بیماران فشار بیشتری را بر کارمندان بخش های اورژانس مراکز درمانی وارد کرده و همچنین باعث کاهش قابل توجه رضایت بیمار، انتظار طولانی تر و هزینه های پزشکی فزاینده شده است.

با استفاده از خدمات ویزیت دکتر در منزل می توانید برای بیمارانی که واقعاً به این خدمات نیاز دارند، در وقت، پول و منابع بیمارستانی صرفه جویی کنید.

۴- پزشکان خانگی بیمه درمانی را می پذیرند

با استفاده از دفترچه بیمه درمانی خود می توانید حتی بیشتر در مورد خدمات ویزیت دکتر در منزل پول پس انداز کنید. پزشک مراجعه کننده به منزل شما با اکثر شرکت های بیمه کار می کند و این امتیاز می تواند راحتی بیشتر شما در استفاده از دریافت خدمات درمانی در منزل را فراهم کند.

ویزیت دکتر در منزل یک صنعت در حال رشد است. راحتی ارائه سرویس درمانی در خانه به کاهش استرس و نگرانی والدین کودک بیمار کمک می کند.

شرکت همدم علاوه بر ارائه خدمات در زمینه ویزیت دکتر در منزل مشاوره رایگان تلفنی با یک متخصص پزشکی را برای شما ممکن ساخته است. پس از مشورت، می توانید برای کمک به تسکین درد، تصمیم بگیرید که نیاز به ویزیت دکتر در منزل، انجام آزمایش یا مراجعه حضوری به مطب پزشک را دارید یا خیر.

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید