مزایای ویزیت دکتر در منزل برای بیماران کدامند؟ (۱)

امروزه پیشرفتهای شگفت انگیز پزشکی و تکنولوژیکی به وجود آمده اند که به ما امکان می دهد بیماران را بهتر و سریعتر درمان کنیم. با این حال، گاهی اوقات پیشرفت های جدید و روش مدرن انجام کارها منجر به پایین آمدن خدمات به بیمار می شود. در این متن و متن بعدی با همین عنوان به بررسی و ذکر مزایای ویزیت دکتر در منزل برای بیماران می پردازیم.
آیا می دانید ویزیت دکتر در منزل از اواسط دهه ۱۹۶۰ معمولاً بوده است؟ قبل از شروع جنگ جهانی دوم تقریباً ۴۰ درصد بیماران از ویزیت دکتر در منزل برای بهبود حال خود استفاده می کردند. این تعداد در اواخر دهه ۱۹۶۰ به حدود ۹ درصد کاهش یافت. امروز این تعداد به لطف گروه های کوچکی از پزشکان در حال افزایش است و شرکت همدم از جمله مراکز بهداشتی و مراقبتی می باشد که توجه ویژه ای به موضوع ویزیت دکتر در منزل با استخدام بهترین پزشکان دارد.
هنگامی که از خدمات ویزیت دکتر در منزل مراکز معتبر با بهترین پزشکان استفاده می کنید می توانید بهتر و سریعتر بهبود یافته و به روال عادی زندگی خود بازگردید. در اینجا چند دلیل آورده شده است که شما باید به گذشته سفر کرده و از راحتی خدمات ویزیت دکتر در منزل لذت ببرید.
ویزیت دکتر در منزل چه مزایایی دارد؟
۱- در مورد ویزیت دکتر در منزل اتاق انتظاری برای بیمار وجود ندارد
یکی از بدترین علل توصیه به عدم مراجعه به مطب پزشکان نشستن (تا ساعتها) در اتاق انتظار است. اگر فرزند دارید، باید بیشتر در این مورد تامل کنید که آیا ممکن است نشستن در یک اتاق با بیمارانی که سرفه، تب و آبریزش بینی دارند برای کودک شما خطرناک باشد؟
وقتی قرار ملاقات با پزشکان را با برقراری تماس تلفنی می گذارید و خدمات ویزیت دکتر در منزل را انتخاب می کنید، دیگر نیازی به نشستن در یک اتاق با گروهی از بیماران دارای بیماریهای مسری و غیر مسری ندارید. اگر نیازی به چکاپ ندارید یا نگران هر مورد کوچک دیگر نیستید، این انتخاب برای شما عالی است.
۲- خدمات ویزیت دکتر در منزل راحتی بیمار را فراهم می کند

خدمات ویزیت دکتر در منزل راحتی بیمار را فراهم می کند

اگر خود احساس ناراحتی می کنید و یا فرزند مریضی دارید، یکی از آخرین کارهایی که می خواهید بعد از موثر واقع نشدن انجام درمان های خانگی انجام دهید این است که ماشین را بردارید و به مطب دکتر بروید. اما هنگامی که استفاده از خدمات ویزیت دکتر در منزل را انتخاب می کنید، کودک یا بیمار شما می تواند تا رسیدن پزشک در راحتی منزل استراحت کند.
مبادا فکر کنید که برای دریافت مراقبت های کمی پیچیده تر باید به مطب بروید، پیشرفت در فناوری در کنار سایر خدمات راحتی بشر، تجهیزات پزشکی قابل حمل را نیز فراهم کرده است که پزشک می تواند به راحتی به همراه خود به منزل بیمار منتقل کند. در حال حاضر پزشک شما تقریباً می تواند هر کاری را که لازم است در مطب خود انجام دهد، در خانه شما به انجام برساند.
این سرویس همچنین مزیت بزرگی برای بیماران مسنی است که ممکن است برای دریافت برخی از خدمات پزشکی خود به خدمات حمل و نقل مناسب دسترسی نداشته باشند. اگر برای جابجایی به اسکوترهای حرکتی اعتماد می کنید، ویزیت دکتر در منزل یک روش ایده آل برای کمک به شماست.

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید