خدمات پرستاری در منزل چیست و انواع مختلف آن کدامند؟

خدمات پرستاری در منزل چیست و انواع مختلف آن کدامند؟

خدمات پرستاری در منزل چیست؟

خدمات پرستاری در منزل شامل هرگونه خدمات پشتیبانی حرفه ای است که به فرد امکان می دهد با خیال راحت در خانه خود زندگی کند. ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل می تواند به فردی که در حال پیر شدن است و برای زندگی مستقل به کمک احتیاج دارد کمک کند، مسائل مزمن سلامتی بیمار را مدیریت نماید، به بیماری که در حال بهبودی از یک بیماری است که قبلا نیاز به مراقبت های پزشکی در بیمارستان داشت کمک نماید و یا به برطرف کردن نیاز افرادی که نیازهای خاص یا معلولیت دارند، کمک کند. این مراقبان بسته به نیاز فرد مراقبت های کوتاه مدت یا بلند مدت را در خانه انجام می دهند.

خدمات پرستاری در منزل: انجام مراقبت های مورد نیاز شما در مکانی که دوست دارید

استفاده از خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل می تواند کلید دستیابی به بالاترین کیفیت زندگی ممکن باشد. این موضوع می تواند ایمنی، امنیت و افزایش استقلال بیمار یا فرد نیازمند به کمک را امکان پذیر کند؛ همچنین می تواند باعث سهولت مدیریت شرایط پزشکی مداوم و به جلوگیری از بستری شدن غیرضروری نیز کمک کند. خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل می تواند شامل موارد زیر باشد:

  • کمک به انجام کارهای روزمره بیمار مانند لباس پوشیدن و استحمام
  • مدیریت ایمن امور منزل
  • همراهی و مصاحبت با بیمار
  • ارائه خدمات درمانی و توانبخشی به بیمار

انواع خدمات پرستاری یا مراقبتی در منزل

انواع خدمات پرستاری یا مراقبتی در منزل

همه ارائه دهندگان خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل انواع مختلف خدمات مراقبت در منزل را ارائه نمی دهند. این راهنمای کوتاه نمای کلی از انواع خدمات پرستاری و مراقبتی در منزل را ارائه می دهد. مراقبت براساس نیازهای فردی شما تنظیم می شود و ممکن است شامل خدماتی از یک یا چند نوع توصیف شده باشد. تماس با کارشناسان ما در مرکز خدمات بهداشتی و پزشکی همدم برای بحث در مورد نیازهای شما می تواند کمک کند که بهترین نوع مراقبت را برای بیمار خود برگزینید.

در حالی که انواع مختلفی از خدمات پرستاری در منزل، نیازهای مختلفی را تأمین می کنند، اما همه آنها دارای یک هدف مشترک هستند: امکان زندگی شادتر و مستقل تر برای افراد تحت مراقبت و تأمین حمایت و آرامش خاطر برای خانواده های آنها.

  1.  مراقبت و همراهی شخصی

به فعالیتهای روزمره مانند استحمام و پانسمان، تهیه غذا و کارهای خانه کمک می کند تا استقلال و ایمنی بیمار فراهم شود.

همچنین به عنوان  …

ارائه دهنده مراقبت های غیر پزشکی، خدمات دستیار بهداشت در منزل، مراقبت از سالمندان، مراقبت از خانه، مراقبت کمکی یا مراقبت همراه شناخته می شود.

  • مراقبت های ویژه پرستاری با وظیفه خصوصی

مراقبت و خدمات پرستاری طولانی مدت و ساعتی را برای افراد بزرگسال مبتلا به یک بیماری مزمن، آسیب دیده یا ناتوان ارائه می دهد.

همچنین به عنوان  …

خدمات پرستاری حرفه ای در منزل، مراقبت طولانی مدت پرستاری، مراقبت با ریسک خطر بالا، مراقبت از تراکئوستومی، مراقبت از ونتیلاتور، پرستاری شیفتی، پرستاری ساعتی یا پرستاری مخصوص افراد بزرگسال شناخته می شود.

  • مراقبت های بهداشتی در خانه

خدمات پرستاری و مراقبتی کوتاه مدت، تحت نظر پزشک، طراحی شده برای کمک به بیمار در پیشگیری یا بهبودی از بیماری و آسیب را ارائه می دهد.

همچنین به عنوان …

مراقبت های بهداشتی در منزل، مراقبت های متناوب حرفه ای یا استفاده از خدمات پرستار دارای گواهینامه Medicare شناخته می شود.

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید