خدمات پرستاری تخصصی در منزل همدم

ما با خدمات پرستاری تخصصی در منزل خود یک رژیم مراقبت سفارشی به بیمار ارائه می دهیم که بر نیازهای فردی در محیط های شخصی او متمرکز باشد. برخی از این موارد خدمات پرستاری ویژه همدم عبارتند از: مراقبت از بیمار دچار زوال عقل برنامه شرکت همدم برای رفع نیازها و نگرانی های خاص بیماران آلزایمری و خانواده های آنها با توجه به قرار داشتن در هر مرحله از …خدمات پرستاری تخصصی در منزل همدم

ما با خدمات پرستاری تخصصی در منزل خود یک رژیم مراقبت سفارشی به بیمار ارائه می دهیم که بر نیازهای فردی در محیط های شخصی او متمرکز باشد.

برخی از این موارد خدمات پرستاری ویژه همدم عبارتند از:

  • مراقبت از بیمار دچار زوال عقل
خدمات پرستاری تخصصی در منزل همدم- مراقبت از بیمار دچار زوال عقل

برنامه شرکت همدم برای رفع نیازها و نگرانی های خاص بیماران آلزایمری و خانواده های آنها با توجه به قرار داشتن در هر مرحله از بیماری زوال عقل به صورت تفاوتی طراحی شده است. هدف ما کمک به افراد مبتلا به زوال عقل برای داشتن زندگی ایمن و راحت، با معنا و با وقار و تأمین حمایت و آرامش روانی خانواده بیمار است.

  • ارائه خدمات پرستاری ویژه به بیمار دچار آرتروز

آرتروز، که مرتبط به التهاب یک یا چند مفصل است، یک بیماری نسبتاً شایع است که می تواند افراد در هر سنی را درگیر کند، اگرچه رایج ترین اشکال آن بزرگسالان مسن را درگیر می کند. بیش از ۱۰۰ نوع مختلف آرتروز وجود دارد، ولی سه نوع اصلی و شایع آن آرتروز، آرتریت روماتوئید و آرتریت جوانی است.

  • ارائه خدمات پرستاری ویژه به بیمار دچار نارسایی قلب
ارائه خدمات پرستاری ویژه به بیمار دچار نارسایی قلب

قلب بدون شک یکی از مهمترین اعضای بدن انسان است، به همین دلیل ضروری است که به محض بروز علائم، سلامت قلب و مراقبت از آن در برابر هرگونه مشکلات قلبی را تقویت کنیم. چه مبتلایان به بیماری قلبی و چه نارسایی قلبی، تمام افرادی که مشکلات قلبی دارند نیاز به مراقبت ویژه دارند و متخصصان مجموعه همدم می توانند یک برنامه مراقبت در منزل متناسب با نیازهای آنها را طراحی کنند.

  • ارائه خدمات پرستاری ویژه برای بیماری Huntington

حدود ۳۰،۰۰۰ نفر در ایالات متحده به بیماری هانتینگتون مبتلا هستند که یک بیماری ارثی است که باعث تجزیه یا تحلیل رفتن تدریجی سلولهای عصبی مغز می شود. بیماری هانتینگتون تأثیر گسترده ای بر توانایی های عملکردی فرد دارد و معمولاً منجر به اختلالات حرکتی، فکری (شناختی) و روانپزشکی می شود.

  • ارائه خدمات پرستاری ویژه به بیمار دچار فشار خون بالا (فشار خون)

وقتی فشار خون شما کنترل نشود، در معرض خطر حمله قلبی، سکته مغزی، بیماری مزمن کلیه و حتی مشکلات بینایی هستید. یکی از راه هایی که می توانید به پیشگیری و کنترل فشار خون بالا کمک کنید، ایجاد برخی تغییرات در سبک زندگی است. این اغلب می تواند به معنی ترکیبی از دارو، ورزش سبک و تغییرات رژیم غذایی باشد. اغلب اوقات، ممکن است یک داروی فشار خون برای کنترل فشار خون کافی نباشد و ممکن است لازم باشد دو یا چند دارو مصرف کنید. بسیار مهم است که داروهای تجویز شده بدین منظور را مصرف کنید. اگر عوارض جانبی دارید، ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی می تواند داروی دیگری را جایگزین کند.

  • ارائه خدمات پرستاری ویژه به بیمار دچار COPD

بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) از جمله بیماری های ریوی است که با گذشت زمان بدتر می شود، به ویژه در افرادی که سیگار کشیدن را ادامه می دهند (این موضوع علت اصلی این بیماری نیز محسوب می شود). COPD عامل اصلی مرگ و بیماری در سراسر جهان است.

علاوه بر این موارد خدمات پرستاری تخصصی ما در منزل شامل موارد دیگری نیز می شود که در مقاله شماره ۲ با همین عنوان به بررسی آنها می پردازیم.

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید