تست کرونا در منزل

بدون اینکه از خانه خارج شوید دریابید که در حال حاضر COVID-19 دارید یا خیر!

ما در مجموعه خدمات مراقبتی و پزشکی همدم یک کیت جمع آوری نمونه در خانه برای شما ارسال می کنیم تا نمونه سواب بینی خود  را جمع آوری کرده و به آزمایشگاه ارسال کنید. آزمایشگاه ما نمونه شما را در مورد دارا بودن یا نبودن SARS-CoV-2، ویروسی که باعث ایجاد بیماری کرونا می شود (یک بیماری تنفسی که COVID-19 نیز نامیده می شود)، آزمایش می کند. برای استفاده از خدمات تست کرونا در منزل همدم و شرکت در این تست باید ۱۸ سال یا بیشتر داشته باشید. میانگین زمان ارائه نتایج در حال حاضر ۱-۲ روز از زمان دریافت نمونه شما در آزمایشگاه است. آزمایشگاه های ما در هر هفت روز هفته نمونه برداری می کنند. برای اطلاع از برنامه های نحوه دریافت و تحویل کیت جمع آوری نمونه در منزل همدم می توانید با شمار تلفن های مربوطه تماس و با کادر درمان مجرب ما مشورت کنید.

لطفا توجه داشته باشید که این آزمایش آنتی بادی یا سطح ایمنی بدن را تشخیص نمی دهد. این ماده فقط برای تعیین عفونت فعال با ویروس عامل COVID-19 طراحی شده است.

برای انجام تست کرونا در منزل همدم چه کار باید کرد؟

برای انجام تست کرونا در منزل می توانید با کادر پشتیبانی ما در مجموعه همدم تماس حاصل نمایید. کادر پشتیبانی و پرستاران مجموعه همدم در هر زمان و هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات مختلف پزشکی و پرستاری به متقاضیان می باشند.

علاوه بر در دسترس بودن سریع و آمادگی فوق العاده کادر درمانی ما برای ارائه خدمات، پرستاران مجموعه همدم از نظر مسائل اخلاقی و انسانی، داشتن درک بالایی از وضعیت بیمار، صبور بودن و … آموزش دیده هستند و در نهایت عملکرد حرفه ای ملاطفت رفتاری را نیز از وظایف خود در قبال بیمار به شمار می آورند.

با استفاده از خدمات مجموعه مراقبتی و پزشکی همدم می توانید به نتیجه تست کرونا در منزل خود هم به صورت آنلاین، هم از طریق تلفن و هم حضوری دسترسی پیدا کنید.

نتیجه تست کرونا در منزل من به من چه می گوید؟

نتیجه آزمایش تست کرونا در منزل شما آلوده بودن یا نبودن به SARS-CoV-2 را تأیید می کند. اگر نتیجه شما مثبت است، باید قرار گرفتن در معرض افراد دیگر را محدود کنید و علائم خود را کنترل کنید. اگر نتیجه شما منفی باشد، ویروس در نمونه ای که ارائه کرده اید وجود ندارد. با این حال، توجه به این نکته مهم است که ممکن است ویروس در مراحل اولیه عفونت توسط آزمایش تشخیص داده نشود. علاوه بر این، اگر نمونه طبق دستور جمع آوری نشود، ممکن است ویروس شناسایی نشود. اگر دلیل محکمی دارید که فکر کنید در معرض بیماری قرار گرفته اید، مهم است که برای ارزیابی بیشتر و یا آزمایش مجدد، از خدمات ما در مرکز خدمات مراقبتی و پزشکی همدم استفاده کنید.

پس از دریافت نتایج از مجموعه همدم، این فرصت را خواهید داشت که با یک پزشک مجرب در این مجموعه صحبت کنید، پزشک می تواند به هر سوالی درباره نتایج آزمایش شما پاسخ دهد و به تعیین مراحل بعدی در مورد مراقبت شما کمک کند.

https://www.pixel.labcorp.com/at-home-test-kits/covid-19-test-home-collection-kit#additional-information

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید