بهترین پرستار خصوصی با هر شرایط مراقبتی را از همدم بخواهید

ما معتقدیم که هر کس حق دارد در رفاه منزل خود، بدون در نظر گرفتن نیازهای درمانی و بهداشتی اش، زندگی کند. با استفاده از خدمات شرکت همدم در زمینه ارائه پرستار خصوصی، می توانید اطمینان حاصل کنید که تمام نیازهای بالینی شما برطرف خواهد شد، خواه شما به مراقبت شبانه روزی توسط یک پرستار خصوصی نیاز داشته باشید خواه ویزیت های منظم در منزل مدنظرتان باشد.

تیم متخصص پرستاران خصوصی ما که در شورای پرستاری و مامایی ثبت شده اند، در زمینه ارائه بهترین خدمات مراقبتی در منزل فعالیت می کنند. محور خدمات شرکت همدم در این زمینه حفظ استقلال و رفاه شماست.

در صورت نیاز به خدمات مراقبتی ۲۴ ساعته در خانه و حفظ احساس استقلال و امنیت خود می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل نمایید.

پرستار خصوصی چیست؟

پرستار خصوصی یک پرستار بالینی باتجربه است که سالها تخصص در صنعت مراقبت و بهداشت دارد. پرستاران خصوصی در حقیقت مراقبت های ارائه شده توسط پزشک یا سرپرست تیم مراقبتی خصوصی شما را کنترل و مدیریت خواهند کرد تا اطمینان حاصل کنند که تک تک جنبه های مراقبت شما نیازتان را برآورده می کند.

با شناختن شما و نیازهایتان، پرستار خصوصی با شما کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که برنامه پشتیبانی شما، نه فقط به صورت عملی بلکه برای حمایت از سلامت عاطفی شما نیز، به طور کاملا متمرکز اجرا می شود.

وظایف یک پرستار خصوصی کدامند؟

وظایف یک پرستار خصوصی کدامند؟

برای کسانی که نیازهای مراقبتی پیچیده دارند، پرستاران خصوصی از همان ابتدای حضور بر مراقبت شما نظارت می کنند. مسئولیت های آنها عبارتند از:

 • انجام ارزیابی های اولیه از وضعیت بیمار در کنار پزشک یا سرپرست تیم مراقبت خصوصی.
 • همکاری نزدیک با سایر متخصصان پزشکی که درگیر مراقبت از شما هستند، مانند مددکاران اجتماعی.
 • مشارکت در یک طرح پشتیبانی کاملاً جامع شامل مدیریت دارو، شرایط بهداشتی، مراقبت شخصی و سرگرمی ها و علایق شما.
 • بررسی به روز بودن برنامه مراقبت و مدیریت زمان و وضعیت ویزیت پزشکی بیمار

چرا پرستار خصوصی همدم را انتخاب کنید؟

برای بیش از ۳۰ سال است که ما مراقبت های بالینی مبتنی بر فرد را برای کسانی که دارای شرایط پیچیده بهداشتی هستند و مایل به ادامه زندگی در خانه خود هستند، ارائه می دهیم. به جای استرس و نگرانی از ترک خانه، خدمات مراقبتی پرستار خصوصی همدم شما را قادر می سازد تا در حالی که یک به یک حمایت و پشتیبانی متناسب با شرایط خود را دریافت می کنید، در مکانی که می شناسید و عاشق آن هستید، بمانید.

ما در مجموعه مراقبتی و پزشکی همدم می توانیم از طیف گسترده ای از شرایط و نیازهای مختلف بهداشتی پشتیبانی کنیم، از جمله:

 • آسیب مغزی
 • شرایط عصبی
 • سکته
 • تغذیه  PEG
 • مراقبت از تراکوستومی
 • نظارت بر قند خون
 • مدیریت کاتتر، روده و استوما

پرستاران خصوصی ما در صنعت بهداشت عمومی و خصوصی دارای تجربه گسترده ای هستند و تخصص لازم را برای اطمینان از پشتیبانی صحیح از شما دارند.

داشتن تجارب متنوع در تیم پرستار خصوصی ما به این معنی است که ما دانش و مهارت لازم برای ارائه خدمات مراقبتی با کیفیت برای یک شرایط خاص یا نیازهای چندگانه مراقبتی را داریم.

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید