بهترین خدمات در زمینه ویزیت دکتر در منزل را از همدم بخواهید

شرکت همدم با در اختیار داشتن پزشکان باتجربه و دلسوز، اقدام به ارائه خدمت ارزشمند دیگری کرده است و آن سرویس ویزیت دکتر در منزل است؛ این پزشکان حاذق در آسایش منزل شما برایتان خدمات درمانی گسترده ای را ارائه می کنند.

با خدمات ما در زمینه ویزیت دکتر در منزل، نه تنها در صورت تعطیل بودن کلینیک یا پزشک عمومی معالج خود معالجه خواهید شد، بلکه در راحتی منزل خود نیز توسط یکی از پزشکان ما تحت معالجه قرار خواهید گرفت.

مرکز مراقبت و پزشکی همدم، خدمات پزشکی و پرستاری خود را در کل شهر بزرگ تهران برای تمام شهروندان نیازمند ارائه می کند. در واقع، ما در حال حاضر بیش از هر مکان دیگری برای ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در هر نقطه از شهر مناسب هستیم؛ این را می توان از رضایتمندی مشتریانی که درمان در منزل خود را بر مراجعه به مراکز بهداشتی و درمانی و بیمارستانها ترجیح داده اند و از خدمات شرکت همدم استفاده نموده اند، دریافت.

برای استفاده از خدمات شرکت همدم در زمینه ویزیت دکتر در منزل چه کار باید کرد؟

دریافت درمان و کمک پزشکی با استفاده از خدمات مرکز مراقبت و پزشکی همدم بسیار سریع، ساده و آسان است. برای استفاده از این سرویس ما می توانید مراحلی به شرح زیر را انجام دهید:

  1. تماس یا رزرو آنلاین

تماس با شماره تلفن های مربوطه یا رزرو آنلاین پزشک اولین قدم برای استفاده از خدمات پزشک خانگی همدم است. یکی از مشاوران یا گروه پشتیبانی ما رزرو شما را تأیید می کنند و در زمان معین شده یک دکتر متخصص به محل اعزام می کنند.

  • دکتر به محل شما اعزام می شود

پزشکان خانگی ما با یک سوپرمن (!) همراه هستند که آنها را سریعا به محل ویزیت می رساند و در صورت لزوم به آنها کمک می کند.

معمولاً ظرف کمتر از نیم ساعت، یک پزشک و سرپرست به خانه شما می آیند، مریض شما را ارزیابی می کنند، مشکل او را تشخیص می دهند و در صورت داشتن داروهای لازم آنها را در اختیار مریض قرار می دهند و یا در صورت لزوم نسخه ای از داروهای لازم برای او تجویز می کنند.

  • دارو را مصرف کنید

تمام داروهای ارائه شده یا تجویز شده و توصیه های درمانی مذکور در طی ویزیت دکتر در منزل همدم را مصرف و اجرایی کنید.

  • احساس بهتری داشته باشید

پس از معالجه توسط یکی از پزشکان مراجعه کننده به خانه همدم، مطمئنا احساس آرامش بیشتری خواهید داشت. اطمینان حاصل کنید که دستورالعمل های پزشک ما را با تمام جزئیات دنبال می کنید. در صورت داشتن هرگونه سوال و یا ایجاد تغییراتی ناخودآگاه در برنامه درمانی مریض، شماره ما را ذخیره کنید تا با تماس و مشکل پیش آمده را پزشک مربوطه در میان بگذارید.

با استفاده از خدمات ویزیت دکتر در منزل همدم، رهایی از بیماری و داشتن احساس بهتر را زودتر تجربه کنید.

در صورت داشتن بیماری که در کنار احتیاج به ویزیت دکتر در منزل به خدمات پرستاری نیز نیازمند است می توانید از پرستاران حرفه ای و مهربان همدم نیز جهت مراقبت و درمان اصولی بیمار خود بهره مند شوید.

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید