با انواع خدمات شرکت همدم آشنا شوید

با انواع خدمات شرکت همدم آشنا شوید

شرکت همدم، مجوز رسمی فعالیت خود را از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور اخذ کرده و در زمینه انواع خدمات پزشکی و مراقبتی و همچنین تامین تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیماران به ارائه خدمات می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انواع خدمات شرکت همدم در این متن با ما همراه باشید.

انواع خدمات شرکت همدم

  1. ویزیت دکتر در منزل

ویزیت دکتر در منزل را می توان یکی از مهم ترین خدمات مجموعه همدم به شمار آورد. این مرکز ارائه خدمات در زمینه ویزیت دکتر در منزل را در سه بخش ویزیت پزشک عمومی در منزل، ویزیت پزشک متخصص در منزل و ویزیت پزشک فوق تخصص در منزل، با توجه به نیاز بیمار ارائه می دهد. در طی پروسه ویزیت دکتر در منزل همدم، پزشک به محل سکونت بیمار مراجعه نموده و با گرفتن  شرح کاملی از حال او و معاینه بیمار برنامه درمانی مناسبی را برای او طراحی می کند. این برنامه درمانی می تواند شامل نسخه دارو، توصیه های تغذیه ای یا حرکتی، توصیه های بهداشتی و غیره باشد که در اختیار نزدیکان بیمار قرار گرفته و به آنها شرح داده می شود. پروسه ویزیت دکتر در منزل همدم به اینجا ختم نشده و تا چند روز پس از ارائه خدمات، حال بیمار و فرآیند بهبودی او مورد بررسی قرار می گیرد.

  • خدمات پرستاری
انواع خدمات شرکت همدم- خدمات پرستاری

خدمات پرستاری همدم، به صورت ارائه خدمات درمانی توسط پرستاران خصوصی در منازل تا زمان بهبودی کامل بیماران تعریف می شود. کادر پرستاری شرکت همدم کادری حرفه ای، کارآزموده و در عین حال صبور و مهربان هستند و هدف آنها بهبود هر چه سریعتر بیمار، تحت ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات درمانی، بهداشتی و مراقبتی است.

خدمات پرستاری شرکت همدم شامل ارائه خدمات مراقبت از سالمندان، خدمات پرستاری چون تزریقات در منزل تهران، وصل سرم در منزل، پانسمان زخم، خدمات توانبخشی، ارائه انواع آموزش های پرستاری از جمله آموزش مراقبت از نوزاد و … است.

  1. خدمات آزمایشگاهی

قابل توجه ترین خدمت از خدمات آزمایشگاهی شرکت همدم در حال حاضر خدمات مربوط به تست کرونا در منزل همدم است. تست کرونا در منزل از منظری دیگر علاوه بر مشخص نمودن فرد آلوده به ویروس می تواند گام موثری در راستای جلوگیری از افزایش شیوع این بیماری بسیار مسری باشد. برای آگاهی از جزئیات انجام تست کرونا در منزل همدم می توانید با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی همدم تماس حاصل نمایید.

  • اجاره تجهیزات پزشکی

مرکز خدمات بهداشتی و درمانی همدم علاوه بر موارد فوق خدمت ارزنده دیگری تحت عنوان “اجاره تجهیزات پزشکی” را به بیماران عزیز نیازمند ارائه می کند. اجاره تجهیزات پزشکی و بیمارستانی می تواند با توجه به نیازهای بیمار و تشخیص پزشک شامل انواع تخت های آی سی یو، تشک مواج (برای جلوگیری از زخم بستر در مورد بیمارانی که محدودیت حرکتی دارند)، دستگاه ساکشن تنفسی، دستگاه مانیتور قلب، دستگاه ونتیلاتور و … باشد. برای تامین هریک از این موارد یا هر مورد دیگری از تجهیزات پزشکی و درمانی بیمار خود می توانید با ما تماس گرفته و در این مورد از مشاوره های کارشناسان مجموعه همدم بهره مند شوید.

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید