ارائه بهترین خدمات پرستاری در منزل را از ما بخواهید

آیا به دنبال مجموعه ای معتبر برای ارائه خدمات مراقبت های بعد از جراحی، مراقبت از سالمندان، مراقبت از کاتتریزاسیون ادراری، مراقبت از زخم، تزریق، تزریق IV، واکسیناسیون یا سایر خدمات پرستاری هستید؟ همه اینها و موارد دیگر از این قبیل را از پرستاران با تجربه و کاربلد مجموعه خدمات مراقبتی و پزشکی همدم بخواهید. برای آوردن یک پرستار با تجربه و مهربان به خانه خود، هم اکنون با شماره تلفن های ما تماس بگیرید.

ارائه خدمات پرستاری در منزل به چه معناست؟

خدمات پرستاری در منزل طیف گسترده ای از خدمات مراقبت های بهداشتی را شامل می شود که می تواند به راحتی در خانه شما ارائه شود. خدمات پرستاری مراقبت در منزل معمولاً ارزان تر از بیمارستان ها و خانه های سالمندان است، در حالی که به همان اندازه مراقبت های پزشکی ارائه شده در بیمارستان یا خانه سالمندان موثر است.

یک پرستار ارائه دهنده خدمات پرستاری در منزل، مراقبت از شخص بیمار را همچون ارائه خدمت در یک بیمارستان معمولی انجام می دهد در حالی که نسبت به بیمار دلسوز تر است و به نوعی در خانواده بیمار ادغام می شود و پیوند عاطفی با بیمار و خانواده او ایجاد می کند.

خدمات ارائه شده توسط پرستاران مخصوص مراقبت در منزل همدم، توسط پرستاران ثبت نام شده، فیزیوتراپیست ها و کاردرمانگران حرفه ای و با تجربه ارائه می شود؛ از این رو شما نگران کیفیت خدمات ارائه شده توسط پرستار خانگی بیمار خود نخواهید بود.

چه زمانی به خدمات پرستاری همدم نیاز پیدا می کنید؟

هدف اصلی خدمات پرستاری در منزل همدم درمان بیماری یا آسیب است. خدمات پرستاری در منزل معمولاً شامل مراقبت از زخم های تحت فشار یا زخم جراحی، آموزش دادن به بیماران، درمان وریدی یا تغذیه ای، تزریقات، درمان های توانبخشی و نظارت بر بیماری های جدی و وضعیت سلامتی ناپایدار است.

واکسیناسیون:

در خانه واکسینه شوید و از بیماری های عفونی در امان بمانید. ما واکسیناسیون H1N1، حصبه، ذات الریه، هپاتیت و موارد دیگر را توسط پرستاران واجد شرایط در خانه انجام می دهیم.

مراقبت های بعد از جراحی:

مراقبت های بعد از جراحی بسیار حیاتی است و شامل همه چیز، از مدیریت درد و تغذیه تا مدیریت تنفسی و مدیریت مصرف مایعات را شامل می شود. اگر تحت مراقبت پرستاران ما در شرکت همدم شوید، به شما در انجام همه این کارها کمک می کنند و سریعتر می توانید بهبود یافته و به روال عادی زندگی بازگردید.

مراقبت از کاتتریزاسیون ادراری:

پرستاران ما به خوبی آموزش دیده اند و می توانند به شما در روند مراقبت از کاتتریزاسیون ادرار در خانه کمک کنند؛ اعم از قرار دادن کاتتر، برداشتن کاتتر یا شستشوی مثانه

پانسمان زخم:

آیا می دانید روند بهبودی بسته به نوع زخم متفاوت است؟ پرستاران ما در زمینه درمان انواع مختلفی از زخم های جراحی پس از عمل، زخم های آلوده و زخم های شدید تجربه دارند و بر این اساس مراقبت های مناسب از زخم را برای بهبود سریع تر ارائه می دهند.

مدیریت اکسیژن:

تجویز اکسیژن در هر دو حالت حاد و مزمن مانند ضربه، خونریزی، شوک، بیماری ریوی و موارد دیگر مورد نیاز است. اگر به آن احتیاج دارید وحشت نکنید با شرکت همدم تماس بگیرید و خونسردی خود را تا رسیدن خدمات پزشکی و پرستاری ما حفظ کنید.

تزریق:

برای انجام یک فرایند جزئی مانند تزریق یا تزریق IV، خود را از دردسر صرف ساعات طولانی برای رفتن به بیمارستان نجات دهید. با رزرو یک پرستار از کادر شرکت همدم یک پرستار باتجربه و ثبت شده برای انجام تزریق یا تزریق IV به منزل شما می آید.

https://www.portea.com/nursing

پیام بگذارید

نیاز به مشاوره دارید؟ با ما گفتگو کنید